google

  jedzenie, firmy spożywcze, branża spożywcza

  Kursy walut 19.02.2019
  1 USD
  3.8311
  0.0025
  1 EUR
  4.3303
  -0.0014
  1 CHF
  3.8141
  -0.0009
  1 GBP
  4.9495
  0.0058
  1 RUB
  0.0579
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Strefa Inspiracji KOWR na targach Polagra Food

  Strefa Inspiracji KOWR na targach Polagra Food

  O tym jak budować markę i sprzedaż z wykorzystaniem różnych kanałów dystrybucji, a także po co i jakie certyfikaty jakości żywności warto mieć będziemy rozmawiać w eksperckim gronie w Strefie Inspiracji, którą podczas targów Polagra otworzy Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

  Inauguracja Strefy będzie miała miejsce we wtorek o godz. 13.00. Pół godziny później rozpocznie się pierwszy panel pt. „Jak skutecznie docierać do nowoczesnego konsumenta?”.

  Udział w nim wezmą m.in. Ewa Nazim z PKN Orlen, Grzegorz Łapanowski, Aleksander Batorski z Fabryki Cukierków  Pszczółka oraz Michał Wiśniewski z KOWR. Celem spotkania będzie wskazanie małym i średnim przedsiębiorcom oraz producentom żywności kierunku rozwoju poprzez budowanie rozpoznawalności marki, pozycjonowanie produktu oraz wykorzystywanie nowych kanałów dystrybucji.

  Drugiego dnia targów (9 maja) w Strefie Inspiracji zostanie z kolei poruszony temat certyfikacji żywności. Zaproszeni eksperci, w tym m.in. Iwona Zysnarska z Centrum Doradztwa Rolniczego, Aleksander Bednarski z Cobico, Paweł Krajmas – Prezes Stowarzyszenia Polska Ekologia, Izabella Byszewska z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Michał Rzytki, MRiRW, opowiedzą kto może i powinien ubiegać się o certyfikaty jakości, na czym polega przystąpienie do konkretnych systemów jakości, jakie są wymagania dotyczące przystąpienia oraz utrzymania danego znaku.

  W drugiej części spotkania będzie natomiast mowa o korzyściach jakie daje posiadanie certyfikatu, zarówno w obszarze komunikacji z konsumentami, jak i możliwości ubiegania się o środki finansowe na promocję certyfikowanych produktów

  Przypominamy, że targi POLAGRA FOOD w tym roku odbędą się wiosną, w dniach 8-10 maja. Cały program szkoleń, prelekcji i wykładów dostępny jest na www.polagra-food.pl – w zakładce WYDARZENIA SPECJALNE.

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.