google

  jedzenie, firmy spożywcze, branża spożywcza

  Kursy walut 19.04.2019
  1 USD
  3.8051
  0.0049
  1 EUR
  4.2802
  0.0012
  1 CHF
  3.7557
  -0.0029
  1 GBP
  4.9479
  -0.0004
  1 RUB
  0.0595
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • 6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

  6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

  Targi  EKOstyl  2018  - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

  Dzięki bogatej ofercie i  połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży,  jak i szerokiego grona świadomych konsumentów.

  Organizatorzy Targów  EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

  Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów. Dla menagerów tych podmiotów –  targi to wymarzone  miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia.

  Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:

  • ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej - do udziału  zapraszamy rolników,               producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polskii z zagranicy;
  • ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki,  producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów,  suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
  • ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymii naturalnymi produktami dla dziecka;                   

  6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

  Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić, wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz wysłuchać prelekcji i wykładów na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, , refleksologii, o naturalnych metodach  dla zdrowia i urody.

  Na niektóre wykłady i prelekcje będzie trzeba się zarejestrować wcześniej (ze względu na duże zainteresowanie) na stronie targów: www.targiekostyl.pl

  Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych - wraz z degustacją. Wystawcy targów będą mogli się ubiegać o prestiżową nagrodę po nazwą Eko Kryształ na najbardziej Ekologiczny produkt prezentowany na targach w trzech kategoriach.

  Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości, aby w perspektywie nadchodzących świąt,  dokonać zakupu  oryginalnych   upominków świątecznych  i zdrowych produktów na świąteczny stół.

  Targi odbędą się w dniach 16 - 18 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

  Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast od 26 października br. na stronie www.targibielskie.pl będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

  Zapewniamy dla  zwiedzających bezpłatne i wygodne parkingi.

  Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

  Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.targiekostyl.pl

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.