google

  jedzenie, firmy spożywcze, branża spożywcza

  Kursy walut 20.03.2019
  1 USD
  3.7767
  -0.0056
  1 EUR
  4.2864
  -0.0076
  1 CHF
  3.7781
  -0.0047
  1 GBP
  4.9955
  -0.0235
  1 RUB
  0.0587
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • W Dzień Kobiet sushi zamiast goździka

  W Dzień Kobiet sushi zamiast goździka

  Z danych PizzaPortal.pl wynika, że Polacy coraz chętniej świętują Dzień Kobiet w swoich domach. Na wyjątkową kolację wybieramy najchętniej sushi i pizzę.

  Coraz częściej, wyjątkowe dni, takie jak Walentynki, Dzień Matki czy właśnie Dzień Kobiet spędzamy w domu. Wolimy uniknąć długiego czekania na jedzenie w zatłoczonych w te dni restauracjach czy kolejek do kas biletowych w kinie. W 2018 roku odnotowaliśmy prawie 30-procentowy wzrost liczby zamówień, w porównaniu do tego samego dnia w poprzednich tygodniach. Decydując się na dostawę do domu możemy wybierać spośród wielu restauracji i nie musimy przejmować się rezerwowaniem stolika w lokalu. Przewidujemy, że w tym roku zainteresowanie zamawianiem jedzenia online będzie na podobnym poziomie, jak w ubiegłych latach - Piotr Kruszyński, CEO PizzaPortal.pl.

  W Dzień Kobiet najchętniej zamawiane są dania kuchni azjatyckiej, a najpopularniejsze jest sushi. To zresztą kuchnia, która króluje wśród kobiet zamawiających na PizzaPortal.pl. Oprócz potraw kuchni japońskiej czy włoskiej, dużą popularnością cieszą się dania amerykańskie i azjatyckie.

  W 2017 roku klienci PizzaPortal.pl w Dzień Kobiet zamówili ponad dwukrotnie więcej sushi niż w standardowe dni tego roku. W 2018 roku to ulubione danie kobiet było zamawiane już dwa i pół razy częściej. Czy coś przebije kuchnię azjatycką w tym roku? Czas pokaże.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.