google

  jedzenie, firmy spożywcze, branża spożywcza

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • O trendach konsumenckich podczas targów POLAGRA FOOD 2019

  O trendach konsumenckich podczas targów POLAGRA FOOD 2019

  Już 30 września w Poznaniu rozpocznie się największe wydarzenie kierowane do branży spożywczej i sektora Horeca. Zwiedzający będą mogli zapoznać się nie tylko z nowościami rynkowymi, ale także wziąć udział w spotkaniach z ekspertami.

  W programie wydarzeń targów POLAGRA FOOD między innymi szkolenie, na którym omówione zostaną trendy konsumenckie i ich wpływ na półkę sprzedażową.

  Rola konsumenta w kształtowaniu półki sprzedażowej jest bezsprzeczna - każdy producent walczy o uwagę klientów oraz ich lojalność. Dzisiejszy konsument jest świadomy i coraz lepiej wyedukowany, a preferencje związane ze zdrowym odżywianiem w widoczny sposób wpływają na półkę sklepową. Jakie trendy zarysowują się najsilniej? Jak kształtują się potrzeby konsumentów? Na te pytania odpowie ekspertka z Umbrella Group Marketing. Nie zabraknie informacji na temat tego jakie tendencje oddziałują na producentów z branży spożywczej i dlaczego nie powinni ich przeoczyć oraz wiedzy co wpływa na dystrybucję z branży spożywczej.

  Szkolenie odbędzie się 30 września w strefie szkoleniowej w pawilonie 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

  Więcej informacji o szkoleniu oraz rejestracja uczestników TUTAJ.

  Warto także pamiętać, że w tym roku targom POLAGRA FOOD towarzyszą tradycyjnie targi POLAGRA TECH i POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL oraz Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet!

  Źródło:
  Grupa MTP
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.