google

  jedzenie, firmy spożywcze, branża spożywcza

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Naturalnie na śniadanie

  Szynka Hańderek

  Dobrze skomponowane śniadanie to klucz do dobrego samopoczucia. Każdy zdrowy posiłek odżywia ciało, stymuluje metabolizm i zwiększa odporność. Bez drugiego śniadanie nie będziemy mogli skoncentrować się w pracy czy w szkole. Nasz mózg potrzebuje bowiem do wytężonej pracy energii, którą dostarcza również białko. Nie wychodź z domu bez śniadania. Drugie miej zawsze w pobliżu. Są nam one niezbędne.

  Naukowcy, dietetycy, trenerzy są zgodni. Jedzmy śniadania. Nie wychodźmy z domu na czczo, bo to może nadwyrężyć i osłabić nasz organizm. Jedzmy śniadanie mniej obfite jeśli odczuwamy mniejszy głów. Jeśli późno zjedliśmy poprzedniego dani kolację, niech poranny posiłek będzie mniej energetyczny. Ale w momencie gdy śniadanie było lekkie koniecznie przygotujmy „coś” solidnego na wynos,  do pracy lub szkoły. Znakomitym dodatkiem do porannego posiłku będę bogate w zdrowe białko wędliny naturalne marki Hańderek.

  Sukces szkolny dzięki śniadaniom

  Zacznijmy od aktualnych statystyk - z różnych powodów (spóźnienia, lenistwo, braki w lodówce) aż 40% dzieci wychodzi do szkoły bez śniadania. A jak tłumaczą dietetycy to wielki błąd. Dziecko musi zjeść poranny posiłek, aby móc prawidłowo funkcjonować i chłonąć wiedzę. Dobrze zbilansowany posiłek bogaty w białko pomoże dzieciom uniknąć zmęczenia, da im energię do porannej aktywności na lekcjach. Za sprawą sytego i odżywczego śniadania lepiej poradzą sobie ze stresem. Zdrowy posiłek pozwoli im dłużej zachować koncentrację dzięki czemu z większym „apetytem” będą chłonąć wiedzę. Poranny posiłek nie musi być skomplikowany. Polecamy kanapkę z pełnoziarnistego pieczywa z plastrem naturalnej SZYNKI Z WĘDZARNI marki Hańderek, która w swoim składzie nie ma konserwantów. Wędlina ta została doceniona Złotym Paragonem 2019 przez Kupców Polskich. Do śniadania dorzucamy również sezonowe warzywo – pomidor, ogórek lub paprykę. Nie zapomnijmy o ciepłym napoju – może nim być owocowa herbata. Na szybkie i energetyczne śniadanie można również zaserwować, szczególnie dzieciom ciepłe, wysokiej jakości PARÓWECZKI Z SZYNKI marki Hańderek.

  Szynka naturalna z tłuszczykiem Handerek

  Naturalnie lunchbox

  Śniadanie musi być zdrowe, tak jak wszystkie pozostałe 4 posiłki, które spożywamy w ciągu dnia. Zwykła kanapka do lunchbox’a to już za mało. Drugim apetycznym posiłkiem może okazać się potrawa zbliżona do sałatki z wykorzystaniem zbóż, warzyw i mięsa. Świetnym pomysłem jest przygotowanie poprzedniego dnia wieczorem kaszy, makaronu lub ryżu ze świeżymi warzywami i odżywczą porcją białka. Doskonałym dodatkiem będzie krojona w kostkę wysokiej jakości wędliny marki Hańderek. Do szkolnych oraz tych zabieranych do pracy lunchbox’ów proponujemy SZYNKĘ TRADYCYJNĄ oraz SCHAB TRADYCYJNY – wędliny te nie zawierają żadnych konserwantów. Ich świeżość oraz wysokowartościowe białko uczynią z drugiego – obowiązkowego – posiłku poza domem prawdziwą przyjemność.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek www.hańderek.com.pl. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych

  Źródło:
  Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.