Artykuł Dodaj artykuł

O trendach konsumenckich podczas targów POLAGRA FOOD 2019

29-08-2019, 02:00

O trendach konsumenckich podczas targów POLAGRA FOOD 2019

Już 30 września w Poznaniu rozpocznie się największe wydarzenie kierowane do branży spożywczej i sektora Horeca. Zwiedzający będą mogli zapoznać się nie tylko z nowościami rynkowymi, ale także wziąć udział w spotkaniach z ekspertami.

W programie wydarzeń targów POLAGRA FOOD między innymi szkolenie, na którym omówione zostaną trendy konsumenckie i ich wpływ na półkę sprzedażową.

Rola konsumenta w kształtowaniu półki sprzedażowej jest bezsprzeczna - każdy producent walczy o uwagę klientów oraz ich lojalność. Dzisiejszy konsument jest świadomy i coraz lepiej wyedukowany, a preferencje związane ze zdrowym odżywianiem w widoczny sposób wpływają na półkę sklepową. Jakie trendy zarysowują się najsilniej? Jak kształtują się potrzeby konsumentów? Na te pytania odpowie ekspertka z Umbrella Group Marketing. Nie zabraknie informacji na temat tego jakie tendencje oddziałują na producentów z branży spożywczej i dlaczego nie powinni ich przeoczyć oraz wiedzy co wpływa na dystrybucję z branży spożywczej.

Szkolenie odbędzie się 30 września w strefie szkoleniowej w pawilonie 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Więcej informacji o szkoleniu oraz rejestracja uczestników TUTAJ.

Warto także pamiętać, że w tym roku targom POLAGRA FOOD towarzyszą tradycyjnie targi POLAGRA TECH i POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL oraz Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet!

Źródło: Grupa MTP

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły