Artykuły - Technologie


 
Wyposażenie kuchni - zdjęcie

Wyposażenie kuchni

29-09-2015

Kuchnia stanowi centralny i najważniejszy punkt każdego domu, gdzie domownicy spędzają czas przy kubku ulubionej kawy lub herbaty oraz posiłkach. Powszechnie bowiem wiadomo, że wspólne przygotowywanie posiłków i konsumowanie ich w gronie najbliższych łączy kolejne pokolenia.

Czytaj więcej

 
Air Products wprowadza na rynek tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+ - zdjęcie

Air Products wprowadza na rynek tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+

15-09-2015

Firma Air Products wspiera producentów żywności w osiąganiu wyższych wolumenów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości dzięki najnowszemu rozwiązaniu w zakresie szybkiego zamrażania pojedynczych porcji produktów – tunelowi Freshline® IQF+ (Individually Quick Frozen Plus).

Czytaj więcej

 
Czy straciłaś/eś kiedyś kontakty z telefonu? - zdjęcie

Czy straciłaś/eś kiedyś kontakty z telefonu?

15-07-2015

Jeżeli tak to wiesz jak ciężko je odzyskać jeżeli nie było kopii zapasowej. Jeżeli nie miałaś/eś takiej sytuacji to pomyśl o niej i… no właśnie, tragedia.

Czytaj więcej

 
Posiłek zdrowy i szybki - zdjęcie

Posiłek zdrowy i szybki

26-02-2015

Życie w biegu, nadmiar pracy, stres – to czynniki negatywnie wpływające na dobre samopoczucie. Gdy zima dobiega końca, zmęczony organizm w szczególności potrzebuje maksymalnego wsparcia.

Czytaj więcej

 
Przez żołądek do serca - zdjęcie

Przez żołądek do serca

06-02-2015

Walentynki coraz bliżej, a większość z nas nadal się zastanawia, czym w tym roku zaskoczyć drugą połówkę. Jedni szykują kwiaty, rezerwują stoliki, inni kupują drogie błyskotki. Jednak powszechnie wiadomo, że nic tak nie rozczula, jak własnoręcznie zrobiony prezent.

Czytaj więcej

 
Wyciśnij soki dla zdrowia - zdjęcie

Wyciśnij soki dla zdrowia

02-02-2015

Warzywa i owoce są ważnym elementem racjonalnej diety każdego człowieka. Zwłaszcza w sezonie zimowym należy dostarczać organizmowi potrzebnych wartości oraz witamin, żeby cieszyć się zdrowiem i witalnością.

Czytaj więcej

 
Nespresso łamie stereotyp kawy bezkofeinowej - zdjęcie

Nespresso łamie stereotyp kawy bezkofeinowej

14-01-2015

Filiżanka espresso kojarzy się z wyjątkowym aromatem kawy i jej pełnym smakiem, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Dlaczego z kawami bezkofeinowymi miałoby być inaczej?

Czytaj więcej

 
Szybka inspekcja optyczna linii do produkcji herbatników - zdjęcie

Szybka inspekcja optyczna linii do produkcji herbatników

07-01-2015

Nutrition & Santé to jeden z czołowych europejskich producentów zdrowej i ekologicznej żywności. Produkowane przez firmę herbatniki są układane w stosy po 4 lub 5 sztuk, owijane w folię i układane z dużą szybkością w tekturowych opakowaniach.

Czytaj więcej

 
Mleczne wariacje bez wychodzenia z domu - zdjęcie

Mleczne wariacje bez wychodzenia z domu

07-01-2015

Cały urok cafe latte to nie tylko smak, ale też ciekawy wygląd. To właśnie w dobrze spienionym mleku tkwi tajemnica warstw cieszących oko kawiarza. Dla tych, którzy pragną przygotować efektowną kawę dla siebie i gości, firma MPM wprowadza do swojej oferty urządzenie do spieniania i podgrzewania mleka MKW-01M.

Czytaj więcej

 
Piernikowe last minute z home&you - zdjęcie

Piernikowe last minute z home&you

18-12-2014

Pieczenie i dekorowanie pierników to jedno z najprzyjemniejszych zadań na liście przedświątecznych przygotowań. Aromat ciasteczek nieodłącznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem, a ich przygotowywanie jest nie lada frajdą. Przepis na udane słodkie wypieki zna marka home&you.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 16

Najpopularniejsze tagi