Wynik wyszukiwania

 

Jak dbać o garnki

Bez garnków nie obejdzie się żadna kuchnia. To dzięki nim na co dzień możemy przygotowywać rozmaite potrawy. Dla wielu osób to po prostu obowiązek czy też zwykła potrzeba zrobienia obiadu, ale są i tacy, którzy w kuchni spędzają znacznie więcej czasu. 

Czytaj więcej

 
Wyposażenie kuchni zdjęcie

Wyposażenie kuchni

Kuchnia stanowi centralny i najważniejszy punkt każdego domu, gdzie domownicy spędzają czas przy kubku ulubionej kawy lub herbaty oraz posiłkach. Powszechnie bowiem wiadomo, że wspólne przygotowywanie posiłków i konsumowanie ich w gronie najbliższych łączy kolejne pokolenia.

Czytaj więcej

 
Wybieramy najlepsze naczynia do gotowania zdjęcie

Wybieramy najlepsze naczynia do gotowania

Emaliowane, żeliwne, aluminiowe, a może wykonane ze stali nierdzewnej? Wybór naczyń do gotowania na rynku jest bardzo duży. Z łatwością można więc dobrać takie, które dobrze wpiszą się w nasze gusta i upodobania. 

Czytaj więcej

 
Kuchnia przyjazna dzieciom - jak zaangażować najmłodszych podczas gotowania? zdjęcie

Kuchnia przyjazna dzieciom - jak zaangażować najmłodszych podczas gotowania?

Wspólne gotowanie, sprzątanie czy pomoc w innych domowych obowiązkach to sposób na spędzenie czasu z dziećmi. Dodatkowo nasi najmłodsi uczą się odpowiedzialności, pracy w grupie i cierpliwości. 

Czytaj więcej

 
Kupujemy urządzenie do gotowania na parze zdjęcie

Kupujemy urządzenie do gotowania na parze

Gotowanie na parze babciom kojarzyło się tylko z posiłkami dla niemowlaków i obłożnie chorych. Niedoprawione, mdłe warzywka i nijaka pierś z kurczaka. Na szczęście czasy się zmieniają i gotowanie na parze nie tylko jest teraz smaczne i zdrowe, ale weszło nam w krew!

Czytaj więcej

 
Posiłek zdrowy i szybki zdjęcie

Posiłek zdrowy i szybki

Życie w biegu, nadmiar pracy, stres – to czynniki negatywnie wpływające na dobre samopoczucie. Gdy zima dobiega końca, zmęczony organizm w szczególności potrzebuje maksymalnego wsparcia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6