Artykuł Dodaj artykuł

Piernikowe last minute z home&you

Pieczenie i dekorowanie pierników to jedno z najprzyjemniejszych zadań na liście przedświątecznych przygotowań. Aromat ciasteczek nieodłącznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem, a ich przygotowywanie jest nie lada frajdą. Przepis na udane słodkie wypieki zna marka home&you.

Kolekcja Deer Baker BN home&youPieczenie i dekorowanie pierników to jedno z najprzyjemniejszych zadań na liście przedświątecznych przygotowań. Aromat ciasteczek nieodłącznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem, a ich przygotowywanie jest nie lada frajdą. Przepis na udane słodkie wypieki zna marka home&you.

Zapach korzennych przypraw, wycinanie zabawnych kształtów i tworzenie kolorowych zdobień z lukru – pieczenie pierników to zwyczaj, bez którego trudno wyobrazić sobie przygotowania do Świąt. Ciasto piernikowe, ze względu na swoje właściwości, powinno być przygotowywane nawet kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem, aby z czasem nabrało odpowiedniej kruchości. Bez trudu jednak znajdziemy również przepisy na piernikowe ciasteczka, które są smaczne zaraz po upieczeniu.

Kolekcja Sweet Christmas home&youPrzyrządzanie pierników może być także świetną zabawą dla całej rodziny, a zwłaszcza dla najmłodszych pociech. Zaopatrzone w urocze fartuszki i foremki o różnych kształtach maluchy będą z radością tworzyły i ozdabiały kolorowe wypieki. Wspólnie upieczone ciasteczka mogą okazać się też świetną ozdobą na choinkę, a spakowane do dekoracyjnego pojemnika, będą również miłym i  niezwykle smacznym prezentem dla bliskich nam osób.

Świąteczne pierniki, nieodłącznie kojarzone z Bożym Narodzeniem, są również obecne w kuchennych kolekcjach marki home&you. Linie Sweet Christmas i Deer Baker to zarówno naczynia, tekstylia i dodatki z motywem kolorowych pierniczków, jak i akcesoria do ich przyrządzania – foremki o rozmaitych kształtach, fartuszki, ozdobne pojemniki oraz patery.

galeria_248  

 

Galeria zdjęć do artykułu